Неприятна случка се разигра в столичен мол за място предназначено за коли на хора с увреждания. Тези, които спазват правилата си търсят правата, но на останалите не им пука, пишат от "Господари на ефира".
"Помогнете това видео да стигне до КАТ и наглецът да си плати глобата. Наглостта и арогантността трябва да се заплащат! Има свидели как налетя на бой и събра цялата охрана на софийски мол за по-малко от минута", пише човекът заснел видеото, и предоставя номера на колата, пише блиц.
Ето как тези, които имат право да паркират на специално място, не могат да го направят, защото там са спрели други хора. Нарушителят е един агресивен мъж, който не смята, че е виновен.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Мощни бури удариха Североизточна България
Дата: 12/05, 15:53
Рут Колева: Да подкрепим Дара и да покажем, че можем да стоим зад наш артист, когато излиза пред света
Дата: 12/05, 15:52
Кремъл повтори думите на Путин, че войната върви към своя край
Дата: 12/05, 15:40
Химикали, излети в канализацията, може да са довели до взрива край детска градина в Горна Оряховица
Дата: 12/05, 15:30