24 часа
снимка: Булфото, архив
Убитият тази сутрин млад мъж в центъра на Смолян е Никола Мавродиев, пише 24 часа.
24-годишния строителен работник е бил пронизан вероятно с нож фатално в областта на корема.Той починал на път за болницата в града в линейка, която дошла на повикване за оказване на първа помощ.
За едно денонощие в ареста е задържан 18-годишен младеж, който е заподозрян за извършител. Младежът е направил опит да избяга, но е бил заловен.
Двамата са били заедно с по-голяма компания на дискотека. На излизане от нея възникнал скандал, който прераснал в сбиване, пише 24 часа.
Мелето в което участвали около 10-на души станало на пешеходния мост до кино "Дружба" недалеч от дискотеката.
По случая е образувано до съдебно производство, а всички участвали са в полицията и дават показания за случилото се.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Гечев: Внесохме законопроекти против неоправданите цени в магазините
Дата: 11/05, 15:19
Човекът, който даде идеята Джирото да дойде в България: Няма нито едно обвинение от отборите на падналите състезатели към пътната настилка
Дата: 11/05, 15:13
Близо 20 държави проявяват интерес към подписване на споразумения за дронове с Украйна
Дата: 11/05, 15:09
Времето във Варна във вторник: До 23 градуса и гръмотевици
Дата: 11/05, 15:03
Премиерът Радев назначи двама заместник-министри на финансите
Дата: 11/05, 14:59