Луис ван Гаал ще напусне Манчестър Юнайтед след днешното домакинство на Челси. С тази новина гръмна авторитетното английски издание The Telegraph.
64-годишният холандец ще си тръгне от "Олд Трафорд" без значение от изхода на дербито с лондончани. "Червените дяволи" са в серия от четири поредни загуби във всички турнири и Ван Гаал е на прага на уволнението, пише gol.bg.
Той обаче предпочита да напусне, за да не развали репутацията си. Като негов заместник е спряган Жозе Моуриньо, който наскоро беше освободен от Челси.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Огнена сутрин в столичния квартал "Лозенец" с двама ранени
Дата: 28/06, 10:13
Жена на 58 години загина при пожар в къща във Варна
Дата: 28/06, 10:10
Още един рекорд падна в 100 км обиколка на Витоша
Дата: 28/06, 10:07
Божанов: Борисов и Пеевски по различни начини опитват да се предложат и полегнат на новата власт
Дата: 28/06, 09:56
Земеделците номинираха Николай Ненчев за кандидат-президент
Дата: 28/06, 09:53