Арсенал е новият лидер във Висшата лига. "Топчиите" победиха новака Борнемут с 2:0 в мач от 19-ия кръг и вече са първи във временното класиране с 39 точки. Втори е сензацията на сезона Лестър с 38, а трети е Манчестър Сити (35), който утре гостува именно на "лисиците".
Успехът на Арсенал поне временно поизми срама от позорната загуба с 0:4 в Саутхемптън от събота в предишния кръг. Това беше и най-тежкото поражение за "топчиите" във Висшата лига от март 2014. Тогава лондончани бяха разбити от Челси с 0:6, пише блиц.
Габриел Паулиста откри в 27-ата минута. Месут Йозил покачи в 63-ата на 2:0 и реши всичко. Борнемут остава 16-и в класирането с 20 точки.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Огнена сутрин в столичния квартал "Лозенец" с двама ранени
Дата: 28/06, 10:13
Жена на 58 години загина при пожар в къща във Варна
Дата: 28/06, 10:10
Още един рекорд падна в 100 км обиколка на Витоша
Дата: 28/06, 10:07
Божанов: Борисов и Пеевски по различни начини опитват да се предложат и полегнат на новата власт
Дата: 28/06, 09:56
Земеделците номинираха Николай Ненчев за кандидат-президент
Дата: 28/06, 09:53