12 митничари от Свиленград остават в ареста


30/12/2015, 12:16

Снимка: Нова тв

Съдът остави в ареста 12 от 14-те митнически служители от Митница Свиленград. Един от тях е пуснат под домашен арест, а на друг не е наложена никаква мярка, съобщи Нова телевизия. Всички те са обвинени в приемането на подкупи в качеството си на длъжностни лица. 


 
Съдът заключи, че е налице реална опасност да извършат други престъпления. За това престъпление се предвижда наказание лишаване от свобода от 3 до 10 години.
 
Съдът отхвърли като неоснователни и жалбите на обвиняемите срещу определените им от Специализирания наказателен съд мерки за неотклонение "парична гаранция". 
 
Междувременно Министерският съвет реши да закрие Митница Свиленград и създаде Звено за информационна сигурност в администрацията на Централно митническо управление.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Спортът по телевизията в неделя 10 май
Дата: 10/05, 05:00

Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 10/05, 05:00

Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 10/05, 04:30

Хороскоп за неделя: Овен - успех; Близнаци - споделяне; Лъв - социални контакти; Скорпион - планиране; Риби - интуиция
Дата: 10/05, 04:30

На днешната дата в историята
Дата: 10/05, 04:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия