Виждали ли сте този човек? Четвърти ден няма и следа от изчезналия пловдивчанин


02/01/2016, 23:29

Четвърти ден няма и следа от 44-годишния пловдивчанин Тихомир Д. Стамов, който е бил видян за последно в кръчма на 29 декември.

Оттогава никой не го е виждал. Близките му алармираха, че е бил облечен в екип на "Адидас" - червено горнище и черно долнище. Мъжът е бил небръснат и с дълга коса. Казал, че заминава за Бургас.

Тихомир живее с родителите си след развод. Имал е успешен бизнес, а последно е работил в Англия, откъдето се завърнал у нас. 

Близките му са подали сигнал в полицията. Те обаче са разтревожени, че снимката на мъжа не е разпространена никъде и затова се обръщат към медиите и молят, който знае нещо за изчезналия човек, да се обади в пловдивската полиция или на телефон 112. 

TNS.bg

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Радев свиква среща за мерките срещу поскъпването
Дата: 13/05, 18:12

Варна представи потенциала си като дестинация за СПА, уелнес и медицински туризъм на HealthXChange Summit 2026
Дата: 13/05, 18:02

Марсоходът на НАСА си направи селфи на Червената планета
Дата: 13/05, 17:51

Шофьор кара в насрещното на АМ "Тракия"
Дата: 13/05, 17:46

Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 13/05, 17:40

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия