Снимка: Наташа Манева, 24 часа
Патологична ревност от страна на Благой Сапунджиев към жена му Йорданка, е една от версиите, по които работят разследващите, научи "24 часа".
Живеещите в кооперацията разказват че счетоводителката е била красива жена, по която мъжете се заглеждали. Благой не е много познат сред съседите. Те се съмняват, че семейството може да има дългове, тъй като съпрузите карали поотделно хубави коли.
Благой имал Мицубиши, който паркирал пред жилищната сграда, а Йорданка вкарвала своята Тойота в охраняемия паркинг до кооперацията. От полицията все още отказват официална информация по случая. Преди 20-тина минути кола на съдебна медицина натовари трите трупа и ги откара за аутопсия.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Илияна Йотова ще връчи Почетния знак на президента за заслуги в сферата на културата и образованието
Дата: 11/05, 21:30
ГДБОП разби бардак в Бургас
Дата: 11/05, 21:24
"Монти Мес" отваря ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 11/05, 21:10
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 11/05, 21:10
Никола Стоянов: Мерките срещу високите цени могат да проработят
Дата: 11/05, 21:03