Нелепа смърт! Жена загина, докато се занимава с новия си телефон (видео)


06/01/2016, 18:55

Китайка била толкова очарована от своя смартфон, че паднала в реката, край която вървяла. Жената не успяла да излезе от водата и се удавила, съобщи tvzvezda.ru.

Трагедията се разиграла в село Руян в област Уенжоу Китай.  Инцидентът е записан на видео камера, на която ясно се вижда как жена, разхождайки се по крайбрежната алея, постепенно се доближава до ръба, но не го вижда и пада във водата.

Според CCTV съпругът на загиналата е разбрал за смъртта й, след като реката изхвърлила нейните обувки. Той признал, че не бил притеснен за отсъствието на жена си, защото тя трябвало да остане през нощта при техен приятел.

Китайските власти предупредиха жителите да не се разсейват с разговори по телефона по време на разходки около водни канали.

Видео вижте тук

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Сръбската армия започва съвместно учение с НАТО
Дата: 13/05, 02:00

Заловиха бракониер да лови риба с мрежа в яз. „Тича“
Дата: 13/05, 01:30

На 13 май Католическата църква чества Дева Мария от Фатима
Дата: 13/05, 01:00

Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 13/05, 00:40

"Монти Мес" с ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 13/05, 00:40

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия