Гъмов с разтърсваща изповед за Преслава: Няма да крия, че тя ме изненада много!


09/01/2016, 18:28

Преслава, Люси Иларионов и Джино са запазили приятелски отношения с актьора Станимир Гъмов, пише "Труд".

"Да, те идваха дори в кукления театър, виждаме се, чуваме се". Той открито казва и кои от участниците във Вип Брадър са го впечатлили и изненадали най-много. "Няма да крия, че Преслава ме изненада много - тя е много готина. Изненадаха ме и други хора, но в друг аспект. Аз много мразя хора, които не разсъждават, не искам да споменавам конкретни имена, но като цяло имаше за какво да се изненадва човек вътре" - обяснява актьорът. Много се коментираше целувката на Гъмов с Преслава, когато бяха в ролите на Гамео и Пресиета, пише pik.bg.

"Не репетирахме, на прима виста беше, вие ще кажете дали се е получило добре". Тъй като целувката им изглеждаше достоверно тръгнаха писанията, че между тях двамата има нещо. "С най-голямо удоволствие бих повторил целувката" - признава той. Станимир Гъмов признава дали му е минавало през ума, че между него и фолк звездата може да има и нещо повече. "Дали може да се случи нещо между мен и Преслава? Със сигурност трябва да съм лъжец, ако кажа, че не ми е хрумнало, че може да се случи нещо. Не знам, но човек трябва да бъде умерен във фантазиите и мечтите си. Всичко е наред между нас. Приятели сме!" - подчертава той.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Верижна катастрофа на магистрала "Хемус"
Дата: 12/05, 19:42

Привикват българския посланик в Скопие заради термина "северномакедонски"
Дата: 12/05, 19:34

Транспортният министър въведе временни ограничения върху плащанията и поемането на нови задължения
Дата: 12/05, 19:27

Богомил Николов: Мерките за цените овластяват институциите, не потребителите
Дата: 12/05, 19:15

Градушка помля училище в Трявна, обявиха сряда за неучебен ден
Дата: 12/05, 18:59

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия