Професор от ефира: Ще трябва народно опълчение, ако бежанците нападнат (Видео)


12/01/2016, 09:32

Снимка: Нова

Във връзка с бежанците моментално трябва да се укрепи българската армия, да се види с какви сили разполага полицията и дали не трябва да се премине към някакъв вид народно опълчение, ако бъдем нападнати тази година". Това заяви за "Здравей, България" проф. Михаил Константинов, председател на "Информационно обслужване".


 
Той уточни, че има предвид организирани сили, а не агресивни групи, които да се саморазправят с чужденците. 
 
„През последните 2-3 години ръководителите на Европа направиха толкова много глупави грешки, че аз не бих повярвал. Те продължават да правят тези грешки и отказват да назоват проблема. Оплели са се в политически коректното говорене и чакат техните народи да изригнат, но тогава ще стане страшно", коментира Константинов. 
 
Ако започнат погроми на Запад, те ще се пренесат и тук, предупреди Константинов. 
 
"Трябва на висок глас българското държавно ръководство да заеме някаква позиция. Нашите политици мълчат по въпроса", изтъкна социологът Кънчо Стойчев.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 



Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Гечев: Внесохме законопроекти против неоправданите цени в магазините
Дата: 11/05, 15:19

Човекът, който даде идеята Джирото да дойде в България: Няма нито едно обвинение от отборите на падналите състезатели към пътната настилка
Дата: 11/05, 15:13

Близо 20 държави проявяват интерес към подписване на споразумения за дронове с Украйна
Дата: 11/05, 15:09

Времето във Варна във вторник: До 23 градуса и гръмотевици
Дата: 11/05, 15:03

Премиерът Радев назначи двама заместник-министри на финансите
Дата: 11/05, 14:59

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия