Валентин Михов пред Митко Цонев: Антов беше велик българин! Давам награда за този, който улови убиеца му


12/01/2016, 19:15

Кадър БНТ

Александър Антов беше един велик българин. Така коментира убитият бизнесмен близкия му приятел Валентин Михов пред Димитър Цонев по БНТ.

Ние какво спим!? Какво чакаме!? Цяла София се страхува да мине по бул. „Мария Луиза”, коментира той. Не може години наред да държиш полицията на една ниска заплата и така да го караш сам да си доизкара униформения парите, допълни той.

Чудя се и се мая – как ще посегнеш на такъв добър човек! Обявявам награда – ще обличам до края на живота му човека, който намери убиеца на Антов, заяви Михов пред Цонев.

В България няма структура, която иска да разкрие което и да е знаково убийство. Може би трябва да видим коя е най-добрата държава, да се предадем и тя да ни управлява, посочи той. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Хороскоп за сряда: Телец - лични проекти; Рак - срещи; Дева - финанси; Стрелец - задачи; Водолей - семейство
Дата: 13/05, 04:30

Подготовка за екскурзия: С кратък онлайн курс по английски научавате най-важното за 10 часа
Дата: 13/05, 04:10

На 13 май 1917 г. три овчарчета виждат обявлението на Света Дева Мария край Фатима
Дата: 13/05, 04:00

Рожден ден празнува Камен Воденичаров
Дата: 13/05, 03:00

"Монти Мес" с ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 13/05, 02:50

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия