Снимка: Уикипедия
Оказа се, че и моите страхове, и неговите са били плод на една действително интрига. Така премиерът Бойко Борисов коментира ситуацията с „Овергаз”, като посочи, че е имал среща с шефа на компанията Сашо Дончев.
"Аз днес се видях и със Сашо Дончев, като председател на една от камарите - може да го потвърди, защото винаги сме имали добра комуникация с него, свързано с инфраструктурата в газовия бизнес и либерализацията на пазара. Оказа се, че и моите страхове и неговите страхове са плод на една интрига. Разбрахме се, стиснахме си ръцете и аз се надявам, че няма да имаме проблеми в това отношение. С времето всяко едно нещо си идва по местата", каза Борисов, цитиран от bTV.
Припомняме, в последните дни на 2015 г. се появи информация, че доставките на руски газ за смесеното предприятие „Овергаз Инк” ще бъдат спрени след 1 януари.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Доцова: Новото правителство е знак едновременно за промяна и за стабилност
Дата: 08/05, 22:29
Тръмп обяви 3 дни примирие между Русия и Украйна
Дата: 08/05, 22:05
Над 4000 антични предмета са иззети при спецоперация на ГДБОП и ДАНС, задържани са четирима
Дата: 08/05, 21:57
Няма замърсяване на водата във водоизточниците в свищовското село Вардим
Дата: 08/05, 21:40
Николай Копринков е назначен за началник на политическия кабинет на премиера
Дата: 08/05, 21:36