Кадър: Нова Тв
"Лудогорец" остава в Разград засега. Това стана ясно след приключилата драматична сесия на Общинския съвет, на която бе отложено с един месец вземането на решение за концесията на стадион "Лудогорец Арена", съобщи Нова Тв.
Местният парламент заседава под обсада от над 400 фенове на "Орлите". Те останаха близо четири часа пред администрацията, докато протичаха разгорещените дебати в общинския съвет.
От управата на четирикратните шампиони изтъкнаха, че заложените клаузи в договора запредстояща концесия са пълни с неясноти. В крайна сметка се стигна до отлагане на решението за стартиране на процедура за концесия на "Арената" в Разград.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Емануел Луканов: И Спартак, и Дунав най-вероятно ще претърпят промени в позитивен аспект
Дата: 27/06, 22:06
От кралските градини до фермерските пазари на Lidl: Съкровищата на Ботаническата градина в Балчик
Дата: 27/06, 22:00
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 27/06, 22:00
Почина Юлий Славов
Дата: 27/06, 21:54
Гьоко Хаджиевски: Доволен съм от всички играчи
Дата: 27/06, 21:49