Лудогорец остава в Разград засега


29/02/2016, 16:35

Кадър: Нова Тв

"Лудогорец" остава в Разград засега. Това стана ясно след приключилата драматична сесия на Общинския съвет, на която бе отложено с един месец вземането на решение за концесията на стадион "Лудогорец Арена", съобщи Нова Тв.

Местният парламент заседава под обсада от над 400 фенове на "Орлите". Те останаха близо четири часа пред администрацията, докато протичаха разгорещените дебати в общинския съвет.

 

От управата на четирикратните шампиони изтъкнаха, че заложените клаузи в договора запредстояща концесия са пълни с неясноти. В крайна сметка се стигна до отлагане на решението за стартиране на процедура за концесия на "Арената" в Разград.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Манолов: Единственото, на което държавните служители имат право, е безплатно погребение
Дата: 27/06, 23:291 Коментар

Три дни след труса във Венецуела извадиха живо бебе на 18 дни изпод руините
Дата: 27/06, 23:20

Заловиха над половин килограм фентанил на АМ „Тракия“ край Пловдив
Дата: 27/06, 23:12

Проверяват сигнал за хранително натравяне на деца по време на футболен турнир в Пампорово
Дата: 27/06, 23:031 Коментар

Марио Хосен: Вече 100 години музиката обединява Варна със света
Дата: 27/06, 22:52

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия