Кадър: Нова Тв
"Лудогорец" остава в Разград засега. Това стана ясно след приключилата драматична сесия на Общинския съвет, на която бе отложено с един месец вземането на решение за концесията на стадион "Лудогорец Арена", съобщи Нова Тв.
Местният парламент заседава под обсада от над 400 фенове на "Орлите". Те останаха близо четири часа пред администрацията, докато протичаха разгорещените дебати в общинския съвет.
От управата на четирикратните шампиони изтъкнаха, че заложените клаузи в договора запредстояща концесия са пълни с неясноти. В крайна сметка се стигна до отлагане на решението за стартиране на процедура за концесия на "Арената" в Разград.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Манолов: Единственото, на което държавните служители имат право, е безплатно погребение
Дата: 27/06, 23:291 Коментар
Три дни след труса във Венецуела извадиха живо бебе на 18 дни изпод руините
Дата: 27/06, 23:20
Заловиха над половин килограм фентанил на АМ „Тракия“ край Пловдив
Дата: 27/06, 23:12
Проверяват сигнал за хранително натравяне на деца по време на футболен турнир в Пампорово
Дата: 27/06, 23:031 Коментар
Марио Хосен: Вече 100 години музиката обединява Варна със света
Дата: 27/06, 22:52