Снимка: Булфото, архив
Американски тийнейджър е стрелял с пистолет по най-близките си хора, тъй като го карали да ходи на училище.
Свадата настъпила, след като 16-годишното момче се събудило и отказало да отиде на училище, въпреки че близките му настоявали.
Вбесен, тийнейджърът извадил пистолет от килера и започнал да стреля, съобщи ABCnews.
След изстрелите са пострадали 67-годишната му баба, 12-годишната му сестра и 6-годишен племенник. Тримата са откарани с огнестрелни рани в болницата. Майкана момчето и другата му сестра също са били в апартамента, но са невридими, пише tvzvezda.ru.
След инцидента момчето избягало от дома си. Няколко часа по-късно е арестувано на гарата.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Калфин: Бюджетът не носи изненади, плащаме цената на години безотговорно управление
Дата: 27/06, 17:15
БАБХ възбрани близо 5 тона храни при проверки в страната
Дата: 27/06, 16:59
Обвиненият за катастрофата с двама загинали тийнейджъри край Мездра остава в ареста
Дата: 27/06, 16:45
Никола Цолов завърши девети в спринта в Австрия
Дата: 27/06, 16:36
Пилотът на малкия самолет, който се разби в сграда в Пекин, е загинал, 13 души са ранени
Дата: 27/06, 16:30