Зрителите на сутрешния блок по Нова тв в смут: Какво имаше на врата си ген. Атанасов


18/03/2016, 11:07

Депутатът от ДСБ ген. Атанас Атанасов се появи с рана на гърлото по време на сутрешния блок на Нова телевизия. Явно зам.-председателят на партията се е порязал от притеснение по време на сутрешното си бръснене, след като от ГЕРБ притиснаха в ъгъла опозиционерите от Реформаторския блок, предаде "Блиц".

Самият Атанасов призна в ефир, че е нервен, и скочи да се кара първо с водещите Ани Цолова и Виктор Николаев, а после и с  депутатката от ГЕРБ Цвета Караянчева. Депутатът не спря да репликира двамата журналисти и дори повиши тон на Виктор Николаев, като го сряза дали е следовател та да му задава такива въпроси. Ядоса го темата за шуробаджантащината в "Терем", където играе дългата ръка на Радан Кънев, лидера на ДСБ. 

 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Съдийската колегия на ВСС образува дисциплинарно производство срещу съдия Диан Василев
Дата: 13/05, 07:13

Първо редовно заседание на кабинета "Радев": Правителството назначава нови областни управители
Дата: 13/05, 07:07

Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 13/05, 07:00

"Монти Мес" с ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 13/05, 07:00

Адресите без ток днес във Варна и региона
Дата: 13/05, 07:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия