Последното селфи от разбилия се „Боинг” е на козметичката Анна


20/03/2016, 00:31

Няколко часа преди трагедията една от пътничките на разбилия се в Ростов на Дон Boeing 737-800 е успял да изпрати на свой приятел, който е трябвало да я посрещне в Ростов на Дон, селфи от самолета. Това съобщи на телевизионният канал „Звезда” нейната приятелка Анна Б.

 

По думите й, съименницата й Анна С. отпътувала за Дубай, за да работи там в салон за красота. Там тя прекарала три месеца, пише Блиц.

Отпуската чакала с нетърпение и планирала да се срещне с приятели и роднини в родния Харков, където тя оставила 11-годишния си брат и майка си. Момичето загина на 25 години. 

Приятелката на загиналата пътничка Анан Бакаева разказа пред „Звезда” за това, как е изпращала Анна С. за Ростов на Дон. Момичето разказа още, че с Анна заедно са делили една квартира, станали са много добри приятелки, работели са заедно в салона за красота и буквално всеки ден са били заедно. В Русия Анна С. е трябвало да се върне и за да удължи своята виза.

„Постоянно си мисля за думите й, че всичко хубаво се случва внезапно”, разказва приятелката и Анна Бакаева. „Вчера лично я изпратих, бях с нея на регистрацията, качих я в самолета, видях всичките онези хора, които бяха на борда. През нощта трябваше да ми пише, че е пристигнала, но така и не получих есемес. Чаках до пет часа сутринта и си легнах да спя, а на сутринта ме събудиха нейни колежки, които са чули за трагедията”, разказа Анна Бакаева. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



"Монти Мес" отваря ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 12/05, 01:30

Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 12/05, 01:30

УЕФА повери финала в Шампионската лига на германски съдия
Дата: 12/05, 01:30

Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 12/05, 01:10

Днес отбелязваме Световния ден на медицинските сестри
Дата: 12/05, 01:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия