кадър: Бтв
Селекционерът на националният отбор по футбол Ивайло Петев бе доволен от играта на неговите футболисти при побадата срещу Португалия, но призова избраниците му да останат здраво стъпили на земята.
"Ние играхме срещу изключително класен отбор и просто в един момент от самите ситуации беше трудно да ги покриваме. Радващото е, че показахме себераздаване, дух. Имахме няколко ситуации да отбележим повече от един гол, както и противника, разбира се.Имахме един прекрасен вратар, който хвана абсолютно всичко, което имаше, плюс и дузпата, която за мен мога да кажа, че имаше същата ситуация и в другия пеналт".
Преди мача му казах, че ще вкара. Имах такова пречувствие. Исках го, защото знам какво е за него. Радващо е, че както той, така и всички, се раздадоха докрай и показахме изключително голям характер", коментира дебюта на Марселиньо националният селекционер, предава Бтв.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Кремъл повтори думите на Путин, че войната върви към своя край
Дата: 12/05, 15:40
Химикали, излети в канализацията, може да са довели до взрива край детска градина в Горна Оряховица
Дата: 12/05, 15:30
Кузман Илиев: Вървим към Виденовото време
Дата: 12/05, 15:23
Василев: Предложените законови промени няма да намалят цените и могат да доведат до обратен ефект
Дата: 12/05, 15:17
Модева: Бюджетът за реклама на България е доста ограничен в сравнение със съседните страни
Дата: 12/05, 15:09