Сенатор Бърни Сандърс победи бившия държавен секретар на САЩ Хилари Клинтън на събранията на активистите на Демократическата партия в щатите Вашингтон и Аляска.
Във Вашингтон Сандърс печели около 77% от гласовете активистите - демократи, а Клинтън - 23%. В Аляска 74-годишният сенатор от Върмонт изпреварва 68-годишната си съперница още по-убедително – със 79% срещу 21%, съобщава БГНЕС и Нова тв.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Демерджиев разпореди: Парите за пътна безопасност – само за намаляване на катастрофите
Дата: 22/06, 13:41
Туристка: В планината още има снежни преспи, избирайте внимателно маршрутите
Дата: 22/06, 13:34
Утре започва основният ремонт на третокласни пътища - важни транспортни артерии в Генерал Тошево
Дата: 22/06, 13:25
Откриха огнище на шарка в овцевъдна ферма в Първомай
Дата: 22/06, 13:19
България е с най-голям годишен ръст на цените на горивата и смазочните материали в ЕС
Дата: 22/06, 13:06