Близки на зверски удушената Десислава проплакаха: Вярвахме му!


26/04/2016, 15:26

Снимка: "Труд"

Десислава Г., която бe убита от своя приятел студент Венцислав А., членувала в организацията на горнооряховските тимуровци "Вяра в доброто", пише "Труд".

Ученичката дори била един от главните организатори на благотворителен концерт, насрочен за 27 април във Велико Търново, на който ще се събират пари за лечение в Израел на 13-годишния Ради Василев, който страда от мускулна дистрофия.
Родителите на студента и ученичката се познавали. Близките на момичето имали доверие на Венцислав и дори се надявали, че той ще амбицира дъщеря им да е по-добра ученичка.

Венцислав А. след два дни е щял да заминава на студетска бригада в Англия.Наред със следването си във ВТУ той работел и като общ работник към горнооряховска строителна фирма. През последните месеци обаче ходел на сеанси при психолог, защото страдал от болезнена ревност.

С Десислава се срещнали в понеделник, след като известно време не са се били виждали заради психологическия му проблем. Венцислав разбрал, че момичето има онлайн връзка с мъж от Златарица, който често ходел на гурбет в Холандия. Ядосал се и във фаталната вечер захванал да пие вино. После посегнал и към бутилка с бира.

След погълнатото количество алкохол явно агресията у младежа ескалирала. Той изтичал до колата си, грабнал ластик, после откъснал парче плат и го усукал с ластика. С направеното въже удушил Десислава.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



"Розовите" полета от Джирото край Бургас се оказаха с рапица
Дата: 09/05, 02:00

Задържаха петима, изтеглили над 20 бързи кредита с чужди лични карти
Дата: 09/05, 01:30

Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 09/05, 01:14

9 май - Ден на победата
Дата: 09/05, 01:00

Меси преди началото на Световното: Има други фаворити, които са по-напред от нас
Дата: 09/05, 00:45

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия