„Съжалявам, че голяма част от енергията на моите приятели, близки, роднини и сънародници трябваше да се реализира в други държави, а не в България”, каза Камен Воденичаров в предаването „120 минути” по bTV.
„За техните семейства, а и за новите им държави, това е огромно богатство, защото повечето наши сънародници са с добър малък или среден бизнес, някои са успели доста, така общо за българския род е добре да имаме навсякъде по света успели хора, които да милеят за България”, допълни той.
„Подкрепям всичко, което води до следващо стъпало в развитието на България. Намирам референдума, иницииран от Слави Трифонов за такава стъпка. Трябва да се гласува и да имаме повече вяра в собствените си сили”, подчерта Воденичаров.
България е най-прекрасното късче от мозайката, наречена планетата Земя, каза още той.
На 50 години Камен Воденичаров се чувства успокоен и може би малко по-мъдър.
„Много беше злояд. Свекърва ми, Бог да я прости, непрекъснато беше с лъжицата, с приказки”, спомня си майка му Маргита.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Няма замърсяване на водата във водоизточниците в свищовското село Вардим
Дата: 08/05, 21:40
Николай Копринков е назначен за началник на политическия кабинет на премиера
Дата: 08/05, 21:36
Найденов: Съдебната реформа в последните 10 години е понятие, което започва да се изпразва от съдържание
Дата: 08/05, 21:29
Премиерът назначи 18 заместник-министри
Дата: 08/05, 21:14
Ясни са победителите в турнир по пожароприложен спорт във Варна
Дата: 08/05, 21:01