снимки: "Петел"
Според разследващи, драмата с двете дечица е резултат на нещастен случай.
Това научи "Петел" на мястото, където тази сутрин близначета са паднали от прозорец на апартамент, намиращ се на осмия етаж на блок в "Левски".
"Семейството живее тук от около месец", разказва съседка.
_522x933.jpg)
Жената е била на своя балкон в момента, в който на метри от нея се е чул детски плач. Жената е видяла и едно от децата, което вече е било паднало и в безпомощно състояние.
_522x933.jpg)
Малко след това на място са дошли полицаи и екип на Бърза помощ.
Работата по случая продължава.
_522x933.jpg)
На този етап е потвърдена смъртта на едно от братчетата.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Починала е младата майка, открита в неадекватно състояние на Околчица
Дата: 23/06, 10:57
Двама души бяха убити при стрелба в библиотека в Калифорния
Дата: 23/06, 10:52
Русинова: Как така държавата не може да направи 5 лаборатории за кръвни проби за наркотици?
Дата: 23/06, 10:471 Коментар
Внучката на Тръмп предизвика скандал в САЩ: Показа пищната си вечеря с пари на данъкоплатците
Дата: 23/06, 10:401 Коментар
Акциите на SpaceX се сринаха
Дата: 23/06, 10:36