Ник Джонсън от Бруклин е първият човек, успял да събере всички 142 покемона, налични в САЩ (в целия свят те са общо 151).
В продължение на две седмици той е вървял средно по 13 км след работа, за да сбъдне детската си мечта. В някои дни той е отделял на играта Pokémon Go по 8 часа. Предпоследният покемон в колекцията му е бил Porygon. За да го вземе, той е пътувал с такси до Джърси Сити, където е успял да го намери.
Последен в списъка в бил Omastar. Ден по-рано той го е видял съвсем наблизо, но точно тогава мрежата на мобилния оператор Verizon се разпада за 15 минути.
Един от съветите му към всички фенове на играта е: „Вземете си удобни обувки”. Ако харчите реални пари за играта, неговата препоръка е да инвестирате в инкубаторите за яйца.
Всички съвети на Ник ще откриете тук.
Трябва да се отбележи, че Ник Джонсън не е социопат и си има приятелка, съобщава bTV. След като американските медии съобщиха за него, хотелската верига Marriott му предложи своите услуги, за да посети Европа, Азия и Австралия, където да събере специфичните за тези региони покемони.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
„Росатом“ заяви готовност да развива ядрени проекти в България, Унгария и Словакия
Дата: 09/05, 16:52
Автомобил излезе от пътя близо до мястото, на което загина Сияна
Дата: 09/05, 16:42
Издирват 49 бивши работници на "Химко", за да си получат заплатите
Дата: 09/05, 16:30
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 09/05, 16:30
Александър Николов ще играе за иранския Фулад Сирджан на финалите за азиатската Шампионска лига
Дата: 09/05, 16:21