Вече бившият капитан на ансамбъла ни по художествена гимнастика Михаела Маевска сподели впечатленията си от срещата с възстановяващата се след опит за самоубийство съотборничка Цветелина Стоянова.
"Ходих при нея, видях я, говорихме си. Цвети ще се оправи, сигурна съм. Всеки път, в който я видя, е все по-добре. Всичко, което съм искала да й кажа, съм го казала. В Рио всички питаха за нея. Така бе и по време на европейското първенство в Израел про-рано през годината", казва Маевска пред "Меридиан Мач". От Бразилия тя и съотборничките й са донесли на Цвети много и различни подаръци.
Маевска признава също, че има нов мъж до себе си след раздялата с атлета Георги Георгиев - Джопето. Преди това пък тя беше омъжена за самбиста Борис Величков.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Дара промени песента за "Евровизия"
Дата: 06/05, 21:11
Ангел Найденов: "Прогресивна България" ще ускори модернизацията на армията
Дата: 06/05, 21:02
Издирват 34-годишна жена, изчезнала докато разхожда кучето си в София
Дата: 06/05, 20:52
Камион с гръмнала гума предизвика верижна катастрофа на "Хемус"
Дата: 06/05, 20:38
СЗО спешно търси 82 пътници от борда на самолет
Дата: 06/05, 20:26