60-годишен добричлия изхвърли стари банкноти докато бяга от полицаи. Шъткал ги на туристи срещу долари и евро


14/09/2016, 14:37

Вчера около 10 ч. е получен сигнал за това, че полски турист е бил измамен от неизвестно лице, което му е обменило сумата от 100 евро срещу 200 лв., използвайки излезли от обръщение банкнтоти.

Полицията е реагирала и е задържала извършителя на измамата – Й.П. (60 г.) от Добрич. Докато се опитва да изяга от органите на реда, мъжът изхвърля 5 бр. банкноти по 100 лв., които са излезли от обръщение, и 200 руски рубли.

Установено е, че Й.П. е извършил идентична измама, обменяйки 100 щатски долара за 200 стари български лева. По случаите са образувани досъдебни производства, уведомен е прокурор от Районна прокуратура – Варна. Мъжът е задържан за срок до 24 часа. 

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Над 3600 детски играчки са иззети при акция срещу фалшивите марки
Дата: 07/04, 17:51

Откриха вещи на изчезналата жена от село Ръжена, следите водят обратно към селото
Дата: 07/04, 17:41

Лидерът на Сияние: 22 години едни и същи експерти спъват справедливи присъди
Дата: 07/04, 17:40

КС отхвърли искането на Апелативен съд - Варна, свързано със Сарафов
Дата: 07/04, 17:34

Как се правят здрави нерви?
Дата: 07/04, 17:30

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия