Кадър Нова тв
Гаврата с ученичката, която беше бита и накарана да се съблече гола от свои връстнички, не се случва за първи път. Това твърди познат на малтретираното момиче.
"Много пъти съм бил свидетел как я бият и съм се опитвал да я променя", заяви ученикът за Нова тв.
"Разстроена е. Чака да започне училище. Ще се оправи", казаха близките на момичето.
На клипа се вижда, че докато едната побойничка напада момичето, удря я, дърпа я за косата и я поваля на земята, другата снима случващото се с телефон. В края на потресаващото видео ученичките карат жертвата да се съблече чисто гола.
"В момента в две социални групи се водят разследвания", каза лелята на момичето.
На полицията е известно кои са ученичките, извършили и заснели гаврата. По случая работи детска педагогическа стая, защото участничките в клипа са малолетни. Родителите са подали жалба. Образувано е досъдебно производство.
"И в училище, и родителите, и съседите - всички ние някъде бъркаме, за да се стигне до тази агресия", коментира училищният психолог Младен Владимиров.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Нетаняху поздрави Румен Радев за победата и встъпването в длъжност на новото българско правителство
Дата: 10/05, 09:45
Лекар за края на обажданията до джипито: Поставени сме пред дилемата да бъдем хора или изпълнители на абсурдни наредби
Дата: 10/05, 09:381 Коментар
Проф. Чорбанов: Хантавирусът не е заплаха за масова епидемия, у нас трябва да се тревожим за морбили
Дата: 10/05, 09:25
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 10/05, 09:20
Товарен кораб е ударен от неидентифициран проектил край Доха
Дата: 10/05, 09:19