Читател ни писа, за да изрази възмущението си, че тази сутрин в района на Нептун във Варна не светила нито една улична лампа.
„Тази сутрин Варна в района на Нептун по ул. „Бенковски“, на Жулио Кюри и другите улици около ЦДГ 13 и Хуманитарна гимназия тънеше в мрак. Нито една улична лампа не светеше.
_908x1211.jpg)
Само пред детската градина светеше една лампа, но тя е от балкон на третия етаж от блока срещу нея. Надявам се да стигне този сигнал до хората отговорни за това и да се вземат мерки“, пише читателят и ни изпраща снимки.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 26/06, 22:30
Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 26/06, 22:30
Копринков: Водните ресурси на страната не се управляват добре
Дата: 26/06, 22:27
Руски учени "свързаха" прекъснат гръбначен мозък и върнаха движението
Дата: 26/06, 22:21