Пилотът Тодор Атанасов: След първото място в рали шампионата мислим за нова кола! (Снимки)


11/10/2016, 10:46

Варненският пилот Тодор Атанасов изрази задоволство от добре свършената работа в рали шампионата през изминалия сезон. Той и навигаторът му Иван Минев завършиха първи в група Е1 с ВАЗ 2108. Групата е отворена за коли, които отговарят на изискванията за рали, но са с изтекла хомоогация.

Тошко и Иван участваха в три кръга. В рали България не завършиха заради катастрофа, в Сливен станаха първи, а на „Стари Столици“ в Шумен – втори, като заеха десето място в генералното класиране.

„Първи сме по точки в нашата група и сме доволни от постигнатото, но вече мислим за нова по-мощна кола, тъй като амбициите ни нарастват. В момента търсим сериозни спонсори“, заяви за Петел Тодор Атанасов, който кара за варненския клуб „Одесос Рейсинг“.



 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Николай Василев: Проектобюджетът е най-разочароващият и лишен от реформи през последните години
Дата: 24/06, 20:49

Спартак: Новината за загубата на две деца от школата на Славия ни изпълва с огромна тъга
Дата: 24/06, 20:42

ДБ: Радев предлага рекорден дефицит, сравним с управлението на Жан Виденов
Дата: 24/06, 20:40

С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 24/06, 20:40

Вилата на Берлускони на остров Сардиния беше продадена на шейх от Катар
Дата: 24/06, 20:25

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия