Офис е бил взривен в около 3 часа тази сутрин на бул. "Цар Освободител" 79 "А" във Варна, научи "Петел". Пострадали няма. Според живущи в блока в атакувания апартамент се е помещавала счетоводна фирма. Много рядко обаче е имало хора в кантората. В момента на мястото на инцидента има полиция. Отвън се вижда, че вътрешността на офиса е силно опушена, но съседните балкони не са пострадали. Районът е отцепен, а полиция разпитва живущите в блока. Засега няма информация кой е собственик на офиса.
От полицията преди броени минути съобщиха, че сигналът за взрива е получен в 3,10 ч. Собственик на апартамента, част от който е взривения офис се използва за счетоводна кантора, 38-годишен мъж от Русе, който живее във Варна.
Съседи твърдят, че не е имало каквито и да е инциденти в офиса или с работещите в кантората. В момента тече повторен оглед. Взривът е нанесъл само материални щети. Образувано е досъдебно производство. Работи се по няколко версии за установяване на извършителите.
Случай на хантавирус в Румъния, а през 2023 г. е имало 15
Дата: 07/05, 11:23
От 8 до 10 май се променя движението в участъци от републиканските пътища за Giro d`Italia
Дата: 07/05, 11:10
Проучване: Повечето граждани на ЕС не възприемат САЩ като надежден партньор
Дата: 07/05, 11:01
8 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 07/05, 11:00
Митничари задържаха 1300 спортни футболни екипа за около 100 хил. евро на "Гюешево"
Дата: 07/05, 10:54