Състезателите от СК “Стрелба“ Варна взеха участие в държавен турнир по спортно стрелба “Софарма“ в София.
Варненци участваха с 5 състезатели в различни възрасти в дисциплина пневматичен пистолет, като най-добри се представи Димитър Недялков, който завърши втори и се окичи със сребърен медал.
Класирането на варненци:
Мъже, 60 изстрела: Драгомир Кънев - пето място
Жени, 40 изстрела: Дарина Йорданова- пето място
Юноши, 60 изстрела: Димитър Недялков - второ място
Христо Ненов - пето място
Дилян Димитров - десето място
Димитър Недялков и Дилян Димитров са възпитаници на ССУ “Г.Бенковски“. Треньор на състезателите е Нина Дякова.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Найденов за съдебната реформа: Разчитаме на тези, които се обявяват за нея и търсят промяната
Дата: 24/06, 17:54
Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 24/06, 17:50
Асен Василев: Параметрите на проектобюджета са по-скандални от тези на бюджета, който свали кабинета "Желязков
Дата: 24/06, 17:491 Коментар
Държавата бави ремонта на булевард „България“ в Русе
Дата: 24/06, 17:37
Момче от тежката катастрофа в Горна Оряховица остава в реанимация
Дата: 24/06, 17:30