НОВА УСЛУГА: БЕЗПЛАТЕН ПАРКИНГ, НО С „ПОЧЕРПКА” ЗА ОХРАНИТЕЛЯ (+ВИДЕО)


09/07/2012, 09:59

 

Наемателят отрича да събира такса, хората давали сами на охраната за по-сериозно отношение към колите им

Нов платен паркинг се появи пред малък плаж между Албена и Кранево. Мястото доскоро е било със свободен достъп.

След като е преместена табелата на КК Албена обаче, започват да се събират пари за паркинг, въпреки че инфраструктура няма.

Концесионер на плажа е КК Албена. Той се намира в непосредствена близост до резерват "Балтата". До плажната ивица се стига по черен път.

"По принцип там нямат право да се движат автомобили", заяви представител на КК "Албена". "След завоя, който вече се изравнява успоредно да върви на плажа, влиза в концесионна територия, там е поставена бариера, с която да не се позволя да влизат коли, тъй като си позволяват да се качват вече и по дюните. Затова там сме ограничили достъпа", допълни Боян Атанасов.

ВИДЕО КЪМ НОВИНАТА ВИЖТЕ ТУК

Въпреки това коли има. Дори е оградена територия за паркиране. Наемателят обаче отрича да събира такса „паркинг".

"Не, няма такова нещо. Имаше такава идея. Но за момента няма такова нещо", заяви Левент Ризов. По думите му достъпът до плажа е свободен за всички.

"В началото на лятото имаше джип, който беше разбит и затова предприехме мерки да имаме охрана. Значи на доброволни начала собствениците на колите дават някакви пари на охраната, за да има по-особено внимание към колите им", смята наемателят на плажа.

 

bTV

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Двама пострадаха след масов бой в Габрово
Дата: 08/05, 11:491 Коментар

Откриха тяло на мъж в хотел в Банско
Дата: 08/05, 11:46

Взрив избухна в централата на партията на нидерландския премиер
Дата: 08/05, 11:43

Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 08/05, 11:40

Йотова пожела успех на кабинета „Радев“: Нямам резерви към министрите, които лично познавам
Дата: 08/05, 11:28

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия