32-годишният Христо Нейков сложи край на живота си снощи. Трагичният инцидент е станал в ботевградския квартал „Саранск”, блок 12, където той живее, гласи информация от МВР. Неговата майка, която е стоматолог, го е намерила, но не могла да му окаже помощ.
От няколко дни младият мъж заявявал пред познати, че ще се самоубие, съобщава balkanec.bg.
Христо Нейков е работил като компютърен специалист в софийска фирма.
Засега не е ясна причината сам да посегне на живота си, най-вероятно е бил в депресия, коментираха съседи пред botevgrad.com.
В balkanec.bg съграждани на Христо също коментират трагедията.
"След като го е заявявал е трябвало да опитат да му помогнат. В зимният период винаги има пик на депресиите. Една консултация с психолог може да спаси човешки живот", отбелязва един от тях.
"Направо се потресох. Учех с Христо в ОУ ''Васил Левски'', в един клас на страшно умни и възпитани момчета и момичета. Христо беше изключително тих, скромен и много, ама много умен. Наистина ми е трудно да повярвам, че това е той. За жалост в България съдбата на свръхинтелигентните млади хора е такава - не оцеляват, защото тази джунгла на пошлост, арогантност и глупост смазва психиката им. Тук могат да оцелеят само посредствените. Да почива в мир душата му!", добавя друг ботевградчанин.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Антон Кутев: Логиката на новите лица е, че имаме нужда от бързи действия
Дата: 08/05, 20:18
Изтеглени са близо 93% от левовите банкноти и монети
Дата: 08/05, 20:09
Бойко Рашков: Не мога да повярвам, че това е същият човек, който излезе на площада с вдигнат юмрук и каза: „Мутри вън!“
Дата: 08/05, 19:541 Коментар