ДЕЖА ВЮ! РУСНАК БЕРЕ ДУША СЛЕД 4 ДЕНА ПИЯНСТВАНЕ ИЗ ВАРНА


18/07/2012, 15:07

 

Юлия Иванова

Не особено оптимистична е прогнозата на лекарите, които се грижат за около 60-годишен руски турист във Военноморска болница с риск за живота от прекомерно пиене. Преди два дни негова сънародничка почина по подобен начин в к.к. "Чайка". Зависимият към чашката мъж преди седмица дошъл на алкохолен туризъм по варненското крайбрежие. Още от момента, в който стъпил на българска земя, той се отдал на любимата си чашка. Преди три дни обаче, когато се върнал в хотела си след поредния тур по кръчмите, започнал да се държи агресивно с хората, да повръща и никакви молби и заплахи не успели да му повлияят да се прибере в стаята си и да прекрати пиянското фиаско. Ето защо служители на хотела позвънили на телефон 112. Линейката го отвела директно при токсиколозите, но те го настанили в реанимация, тъй като туристът се оказал в изключително тежко състояние и с риск за живота. „Това е човек, който от години е зависим. Алкохолът е увредил сериозно сърцето и черния дроб. Има и тежък алкохолен делир“, коментира началникът на клиниката по токсикология доц. д-р Снежа Златева, която има сериозни съмнения дали пациентът ще оцелее. Специалистът допълни, че от началото на туристическия сезон през токсикологията са преминали поне десетина чужденци, дошли у нас именно заради алкохолния туризъм.

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Правителството възнамярява да закрие Комисията по досиетата, ДПС остро се възпротиви
Дата: 25/06, 12:07

Теменужка Петкова: ПБ представи бюджет на политическото лицемерие
Дата: 25/06, 12:02

Варненец: Внимавайте по велоалеята срещу Пожарната, че лято с гипс е кофти
Дата: 25/06, 11:55

Терзиев заведе дело срещу Станислав Анастасов
Дата: 25/06, 11:51

Мъск вече не е трилионер
Дата: 25/06, 11:491 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия