Известният холивудски актьор Ричард Гиър обвини американския президент Доналд Тръмп, че е извършил "най-голямото престъпление", свързвайки бежанците с терористите, съобщава ДПА, цитирана от БТА и "Нова телевизия".
"За съжаление съществуват ръководители, които генерират страх", заяви 67-годишният Гиър по време на пресконференция на Берлинския кинофeстивал. Той изтъкна още, че "страхът ни кара да вършим ужасяващи неща".
"Броят на престъпленията, свързани с омразата, скочи рязко след идването на власт на Доналд Тръмп", изтъкна Гиър, който е в Берлин във връзка с премиерата на най-новия му филм "Вечерята".
"Най-ужасяващото нещо, което направи Доналд Тръмп, бе приравняването на двете думи бежанец и терорист", заяви актьорът, като определи действията на президента като "най-голямото му престъпление".
По думите му по-рано народите по света са се грижили да дават подслон на бежанците, но днес вече те се страхуват от тях.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 08/05, 05:20
Спортът по телевизията в петък 8 май
Дата: 08/05, 05:00
Хороскоп за петък: Овен - планиране; Лъв - инициатива; Стрелец - нови познанства; Козирог - дисциплина; Риби - чувствителност
Дата: 08/05, 04:30
На 8 май през 1886 г., търсейки лек за главоболие, фармацевтът Пембъртън създава Кока-Кола
Дата: 08/05, 04:00
Рожден ден празнува Анета Сотирова
Дата: 08/05, 03:00