Александър Александров преподписа до 2013 г.


21/04/2011, 18:11

Ръководството на Черно море убеди централния защитник Александър Александров да поднови договора си с 2 години и преди минути той преподписа до 30 юни 2013-а година, съобщиха от пресслужбата на клуба. По този начин "моряците" блокираха интереса на ЦСКА и Левски към бранителя. В момента се водят преговори за нови контракти и с Танко Дяков, Даниел Георгиев и Станислав Стоянов, които са обвързани до лятото.

Разбра се още, че Дончо Атанасов e почувствал болки в седалищния нерв и се възстановява с леко тичане и физиотерапия. Илко Пиргов пък е преминал мануална терапия и до понеделник му е преписан пълен покой заради болките в кръста. Вратарят взема обезболяващи медикаменти.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Скандал с държавни имоти: Хижа „Ведра“ превърната в бардак, имот в Копривщица продаден на безценица
Дата: 22/04, 13:25

ДПС: Рокадата на и.ф. главен прокурор е процес по изпълнение на конституционните и законови норми в независимата съдебна власт
Дата: 22/04, 13:191 Коментар

Първа реакция на САЩ след вота у нас
Дата: 22/04, 13:12

БАБХ затвори още две кланици
Дата: 22/04, 13:06

Минимум три кораба бяха атакувани в Ормузкия проток, след като Тръмп обяви продължаване на примирието с Иран
Дата: 22/04, 12:561 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия