Дупничанка се опита да се самоубие, като изпи два блистера „Ксанакс“, лекарство, което се изписва само със зелена рецепта от специалист. 45-годишната Соня изпаднала в депресия, тя живее сама, останала и без работа, пише struma.bg.
В нощта срещу деня на влюбените Свети Валентин Соня изпила 20 хапчета, когато се почувствала отмаляла, се уплашила и сама потърсила помощ на тел. 112.
Сигналът е подаден около 1.30 ч. след полунощ в Спешен център – Дупница. Докато пристигне екип обаче, жената вече била неадекватна, но била оставила вратата на апартамента отключена, за да може дежурният екип да влезе.
Закарали я в Спешен център, където установили, че е с ниско артериално налягане и нисък пулс, но без опасност за живота. Оставили я няколко часа под наблюдение, след като дошла на себе си, си тръгнала.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
На 13 май Католическата църква чества Дева Мария от Фатима
Дата: 13/05, 01:00
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 13/05, 00:40
"Монти Мес" с ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 13/05, 00:40
На 13 май отдаваме почит към паметта на Свети Георги Изповедник
Дата: 13/05, 00:30
Подготовка за екскурзия: С кратък онлайн курс по английски научавате най-важното за 10 часа
Дата: 13/05, 00:01