В нощен клуб в Рим е открита стрелба, по време на която са пострадали четирима души. Сред тях има италианци и испанец, твърди "Ла Република", цитиран от Блиц.
Инцидентът е станал точно преди заведението да затвори врати. Двамата от пострадалите са в тежко състояние. Те твърдят, че след свата между няколко души, единият от тях е извадил огнестрелно оръжие и е открил огън.
Засега не е ясно дали пострадалите са участници в скандала или са странични хора, присъствали в клуба по време на стрелбата. Издирват се и двама от посетителите, за които се твърди, че са избягали и е възможно именно те да са стреляли.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Силата на обединеното добро или как една дарена рампа задвижи лавина от съпричастност за децата от ДМСГД - Варна
Дата: 13/08, 10:22
Автомобил без регистрация се заби в стълб край Варна
Дата: 13/08, 10:21
Голямата градинска разпродажба в Mr.Bricolage е тук!
Дата: 13/08, 10:20
Спасиха два щъркела в столичен храм
Дата: 13/08, 10:17
Протест за справедливост за Георги Кузев в Пловдив
Дата: 13/08, 10:051 Коментар