Снимка: Булфото, архив
Дали заради внезапно изсипалия се дъжд над столицата или заради „шофьорските” умения на редица хора, но тази вечер се оказа страшна. Най-вече в столичния квартал Люлин. Блиц съобщава за редица катастрофи, позовавайки се на сигнали от свои читатели.
Две от тях са станали на столичния булевард „Царица Йоана”, който се намира именно в квартала.
Преди малко повече от половин час мъж е бил пометен от кола. Това се е случило в близост до бензиностанция, която е малко преди тунела, известен като „Тунела на Люлин”. Мъжът е около 30-годишен. Веднага на място били извикани полицаи и лекари. Медиците бързо прегледали пострадалия и установили, че е с тежки наранявания, затова го откарали в болница.
Малко по-нагоре по същият булевард, но този път до мебелен магазин, още един джигит показа „шофьорските” си умения. За нещастие блъснато бе малко дете. Този инцидент се е случил преди минути. Извикани са униформени и медици, но все още не е ясно какво е състоянието на малчугана.
Преди близо час нищо неподозиращ колоездач също бил връхлетян от кола. Този инцидент се е разиграл близо до кръстовището на булевард „Сливница” и булевард „Обелско шосе”. По информация на читателите ни, станали свидетели, мъжът е бил в тежко състояние, а медиците, пристигнали на място веднага го откарали в болница.
Все още няма точни причини за катастрофите, както и конкретното състояние на всички пострадали.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Антон Кутев: Логиката на новите лица е, че имаме нужда от бързи действия
Дата: 08/05, 20:18
Изтеглени са близо 93% от левовите банкноти и монети
Дата: 08/05, 20:09
Бойко Рашков: Не мога да повярвам, че това е същият човек, който излезе на площада с вдигнат юмрук и каза: „Мутри вън!“
Дата: 08/05, 19:541 Коментар
40 милиона са вече подписите за изгонването на Мбапе от Реал Мадрид
Дата: 08/05, 19:43