"Мерцедес" изтегля 354 000 коли и джипове в САЩ


03/03/2017, 19:11

"Мерцедес" изтегля около 354 000 коли и джипове в САЩ заради проблем със стартера, който може да прегрее и да причини пожар, съобщава "Асошиейтед прес". Изтеглянето обхваща някои коли от моделите C и Е клас и GLA, както и джиповете GLC, всички произведени между 2015 и 2017 г., пише INews.

Германският автомобилен гигант уточни, че ако по някаква причина двигателят и скоростната кутия не запалят, сегашният ограничител в стартера може да прегрее при многократни опити за запалване на возилата. Това може да доведе до прегряване на сегашния ограничител и да разтопи намиращите се в близост части.

"Мерцедес" започна разследване на проблема през юни миналата година. Собствениците ще бъдат уведомени този месец и отново, когато са налични резервни части през юли. Ще бъде поставен предпазител за отстраняване на проблема.  

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



22-годишна жена загина при катастрофа на Околовръстното в София
Дата: 13/08, 08:521 Коментар

Пиар експерт: Румен Радев извлича от фактите това, което е удобно за него
Дата: 13/08, 08:461 Коментар

Иран опроверга Тръмп: Ормузкият проток остава блокиран
Дата: 13/08, 08:43

Променят организацията на движение в тунел "Витиня"
Дата: 13/08, 08:37

Маргаритов: Нещо се изкупува за 50 цента, а стига до рафта за 2.50 евро
Дата: 13/08, 08:343 Коментара

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия