Хандбалистите на Локомотив продължиха наказателната си акция в „А” група. Днес подопечните на Никола Карастоянов надиграха Добруджа с 27:18 (12:6) в зала „Владислав” и взеха 12-а победа от 12 мача.
Най-резултатни за успеха на лидера бяха Георги Атанасов и Станислав Добрев с по 6 гола.
„Слабо играхме в атака. Направихме много пропуски от 6-ия метър и на това се дължи ниската ни резултатност”, каза за Петел наставникът на Локо Карастоянов.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Щастиливият Роналдо: Бог помага на тези, които работят усилено
Дата: 23/06, 23:32
ООН евакуира 11 000 блокирани моряци в Ормузкия проток
Дата: 23/06, 23:21
Войните и климатичните бедствия оставят 100 милиона деца извън училище
Дата: 23/06, 23:08
Започва основен ремонт на над 29 км третокласни пътища в област Добрич, финансиран от ЕС
Дата: 23/06, 22:59
Мая Манолова: ЧСИ не трябва да се превръщат в колектори на частни дългове
Дата: 23/06, 22:47