Пешеходец, ранен при атентата в Лондон, проговори: Цяло чудо е, че съм жив (Видео)


24/03/2017, 14:11

Кадър Stream Video

Пешеходeц, който едва не е убит по време на нападението на моста Уестминстър, заяви: "Родих се отново", предава "Дейли мейл", цитиран от "2 4часа".

26-годишният Франсиско Лопес е с наранявания на краката и прободни рани на ръцете си. Португалският гражданин сподели, че се е страхувал за живота си, когато е бил повален на земята.

Той се е разхождал в магазин в "Сейнт Томас", когато е видял убиеца на няколко метра от него. 

Лопес, който все още е в болница, заяви, че се чувства прекрасно, че е жив и добави, че това за него е като нов живот.

"Когато всичко това се случи, адреналинът превзе тялото ми и просто си казвах, че не искам да умра и че всичко ще бъде наред. Но бях потресен от случващото се и ме беше страх за живота ми. Чудесно е, че съм тук и съм жив", добави той.

Вчера премиерът Тереза Мей потвърди, че най-малко 29 души са били ранени, включително 12 британци и три френски деца.

Жертвите вече са пет, след като късно снощи съобщиха за още един починал човек.

 


 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 



Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Две са кандидатурите са управител на НЗОК
Дата: 13/08, 01:00

Зеленски: Украйна е освободила 745 кв. км територия през 2026 г.
Дата: 13/08, 00:30

ПСЖ триумфира със Суперкупата на Европа
Дата: 13/08, 00:00

Голямата градинска разпродажба в Mr.Bricolage е тук!
Дата: 13/08, 00:00

Тръмп остава без говорителката си
Дата: 12/08, 23:50

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия