Неизвестни са нахлули и ограбили апартамента в Париж на френския премиер Бернар Казньов, предаде ТАСС, цитиран от Нова тв.
Не са били взети никакви служебни документи от жилището. Обирът е станал на 24 април, ден след първия тур на френските президентски избори.
Сътрудник на Казньов заяви, че както изглежда крадците не са знаели кой живее в апартамента, в който са проникнали.
Преди няколко месеца премиерът на Франция сам е поискал пред дома му да не дежурят полицаи, тъй като полицията трябвало да бъде максимално ангажирана с операцията по предотвратяване на терористични атаки, съобщи източник от канцеларията на Казньов.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Цветан Цеков: Ако държавата не реагира спешно, българските плодове и зеленчуци отиват в Червената книга
Дата: 12/08, 08:48
Пълнолетно лице е било на побоя на Георги Кузев, един от нападателите на непалците в Пловдив
Дата: 12/08, 08:38
Педиатър: Най-голямата грешка е да изведем децата в жегите на площадки, където има пластмасови уреди
Дата: 12/08, 08:37
Три жертви при 24 тежки катастрофи в страната за денонощие
Дата: 12/08, 08:24