Както се очакваше, хандбалистите на „Локомотив” се класираха за финалния плейоф за титлата на България. Днес варненци взеха втора победа над „Пирин” (Гоце Делчев), този път с 31:18 (14:5) в “Спортпалас” и спечелиха 1/2-финалната серия с 2:0 победи.
„Рутинен успех. Вече се настройваме за здравия финал, вероятно с „Добруджа”. В серията се играе до 2 победи от 3 мача, като първият ще е на 13 или 16 май”, заяви за Петел треньорът на „Локо” Никола Карастоянов.
Ако „Локо” стане шампион, ще върне титлата във Варна след пауза от 9 години.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Министър Велислава Петрова: България не налага вето на санкциите срещу Русия
Дата: 23/06, 08:58
Райони във Варна остават без вода
Дата: 23/06, 08:54
Костадинов: Единствената разлика между ПБ и ГЕРБ е, че в "Прогресивна България" има повече гербаджии
Дата: 23/06, 08:491 Коментар
Проф. Рачев: Почти навсякъде ще превали и прегърми
Дата: 23/06, 08:43
Невзоров се върнал във Варна на 16 юни: Не съм бягал. Имаме документи. Видях във Варна голям потенциал
Дата: 23/06, 08:35