„Локо” е на финал!


30/04/2017, 18:22

Както се очакваше, хандбалистите на „Локомотив” се класираха за финалния плейоф за титлата на България. Днес варненци взеха втора победа над „Пирин” (Гоце Делчев), този път с 31:18 (14:5) в “Спортпалас” и спечелиха 1/2-финалната серия с 2:0 победи.

„Рутинен успех. Вече се настройваме за здравия финал, вероятно с „Добруджа”. В серията се играе до 2 победи от 3 мача, като първият ще е на 13 или 16 май”, заяви за Петел треньорът на „Локо” Никола Карастоянов.

Ако „Локо” стане шампион, ще върне титлата във Варна след пауза от 9 години.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Министър Велислава Петрова: България не налага вето на санкциите срещу Русия
Дата: 23/06, 08:58

Райони във Варна остават без вода
Дата: 23/06, 08:54

Костадинов: Единствената разлика между ПБ и ГЕРБ е, че в "Прогресивна България" има повече гербаджии
Дата: 23/06, 08:491 Коментар

Проф. Рачев: Почти навсякъде ще превали и прегърми
Дата: 23/06, 08:43

Невзоров се върнал във Варна на 16 юни: Не съм бягал. Имаме документи. Видях във Варна голям потенциал
Дата: 23/06, 08:35

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия