Стивън Хендри към родните фенове: Ще бъде фантастично, ще видите най-доброто


18/05/2017, 08:11

Снимка: Sportal.bg

Легендарният седемкратен световен шампион по снукър и носител на 36 ранкинг титли Стивън Хендри даде интервю за Sportal.bg по случай предстоящите си четири мача с Рони О’Съливан през септември в Пловдив, София, Варна и Бургас.

“Нямам търпение за мачовете. Ясно е, че много играчи са играли тук и чувам от много играчи, че българските фенове много обичат снукъра. Казвали са ми, че атмосферата за игра е много добра, така че нямам търпение и аз самият да я изпитам.

Честно казано, изобщо не тренирам вече. Просто от време на време играя в демонстративни мачове. Но мисля, че ще тренирам 2-3 седмици преди да дойда тук през септември за двубоите с Рони. Не толкова за да победя О’Съливан, а по-скоро заради собствената си чест, за да се представя на високо ниво. Така че малко тренировки преди да дойда тук пак”, каза Хендри.

Цялото видео вижте ТУК

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 24/06, 17:10

Спартак привлече четвърти португалец
Дата: 24/06, 17:06

Гълъб Донев обяви “значителен по размер дефицит”
Дата: 24/06, 16:59

Израел нанесе удар срещу двама "терористи" на "Хизбула" в Южен Ливан
Дата: 24/06, 16:55

Доц. д-р Весела Карамишева: Добрата хидратация е част от грижата за спокойна бременност
Дата: 24/06, 16:54

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия