В Лондон е страшно! Ново зверство! Деца нападнаха и пребиха зверски звездата Сюзън Бойл


25/06/2017, 06:50

Ужасени очевидци разказват пред Мирър как 56-годишната певица Сюзън Бойл е била подложена на отвратителна атака, свързана с побой, обиди и унижение на връщане в дома си в Лондон, който май се очертава като най-опасният град в света, предаде "Блиц".

Бойл била преследвана от банда от 15 пубери, които я нападнали близо до дома й.   Те запалили вестници и я замервали с тях, а също така хвърляли камъни по нея. Това не е първия път, когато започналата от "Британия търси талант" звезда е подложена на атака. Наскоро група пак от тинейджъри я подложи на тормоз в столичен мол като я наобиколили, докато била в кафене и й крещели: "Ши...на к.чка!" Малко по-късно пък неизвестни изпочупили с камъни прозорците на дома й. Продуцентите й вече обмислят да наемат постоянна охрана.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 



Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Жена на 81 години от Тервел е в критично състояние след нападение в дома й
Дата: 11/08, 07:55

Откриха кокаин на стойност над 200 млн.британски лири в кашони с банани
Дата: 11/08, 07:51

Кметът на Трявна: Видяхме как един склад изчезна, което показва, че има голяма детонация
Дата: 11/08, 07:38

Серия взривове отекнаха в Киев, има петима загинали
Дата: 11/08, 07:28

Турският вътрешен министър идва на посещение в България
Дата: 11/08, 07:24

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия