"България днес": Страшна съдба връхлетя Анита Мейзер в затвора


25/06/2017, 07:56

Силиконовите бомби на черната вдовица Анита Мейзер са на път да се взривят, пише "България днес".

Анита напипала зловеща бучка в едната си гърда и вдигнала олелия до небето. Надзирателите се видели в чудо и я отвели в частна болница, където лекари да изследват странното образование, разказват пандизчийки от Сливенския затвор. За щастие се оказало, че няма проблем и Мейзер била върната зад решетките. Затворничките се дразнят, че Мейзер се ползва с ВИП привилегии. След смъртта на мъжа й Анита бе въдворена в затвора и бе посрещната радушно. Медийното внимание около випаджийката обаче настроило останалите затворнички. От известно време Анита е в немилост. „Отношението към нея е много по-различно, дразни всички с претенциите си“, споделя пандизчийката Велкова.

Анита е била тормозена от две пандизчийки. Тя била нападната в коридора и получила жесток плесник от едра дама, която й се нахвърлила. „Редовно я тероризират. Дебнат я да влезе да се изкъпе и тарашат нещата й. Откраднаха й пари. Рекетират я за бонбони и сладки, за да не я бият", издават нейни фенки зад решетките.

В момента Анита е в тежка депресия, след като останалите престъпнички се настроили срещу немя. Допълнително притеснение за нея била и неясната съдба на делото. Очаква се съдбата й да стане ясна до месец, когато ще бъде произнесена окончателната присъда.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Засилено търсене на средства за защита след нападенията във Варна
Дата: 07/05, 13:59

Съдът прекрати делото по искова молба на МБАЛ "Св. Анна" срещу НЗОК
Дата: 07/05, 13:55

Пребиха на улицата мъж от Девня за 450 евро
Дата: 07/05, 13:44

Забравен куфар блокира центъра на Бургас, сапьори се готвят за контролиран взрив
Дата: 07/05, 13:32

България предаде на ЕК план за отказ от руски газ
Дата: 07/05, 13:201 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия