Снимка: Булфото
Неизвестни до момента крадци са реализирали най-големия обир в частен дом в София за последните години, пише "Уикенд". Дръзкият удар се е състоял преди десетина дни в тузарското имение в Бистрица, собственост на един от най-маститите родни бизнесмени, стопанисващ редица оборотни заведения в София и притежаващ някои от най-апетитните имоти в столицата и по морето. Апашите са успели да блокират сложна алармена инсталация и да прикрият умело следите си, пише Блиц.
Обирът е на стойност от около 5 млн. лева, като от къщата на баровеца освен крупна сума пари са изнесени бижута, скъпи часовници над 20 скъпи картини и икони от по-миналия век, както и други ценности. Милионерът е наел бригада от бивши барети, които от няколко дни отвличат и пребиват по списък топ обирджии от родния ъндърграунд. За последната седмица трима апаши от столичния жк "Люлин" са били профилактирани от баретите, но силовото частно разследване не е установило тяхната съпричастност към обира. "В ъндърграунда се говори усилено, че ограбеният баровец плаща 100 000 лв. за информация, която да го насочи към обирджиите.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Тръмп ще номинира Ланс Шройър за директор на Агенцията за имиграционен и митнически контрол
Дата: 28/06, 00:30
От кралските градини до фермерските пазари на Lidl: Съкровищата на Ботаническата градина в Балчик
Дата: 28/06, 00:00
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 28/06, 00:00
Австралиец е арестуван в Тайланд във връзка с открито тяло на 17-годишно момиче в куфар
Дата: 27/06, 23:58
Коди Гакпо и партньорката му Ноа ван дер Бай обявиха, че са загубили сина си
Дата: 27/06, 23:42