Григор Димитров и Рафаел Надал тренираха заедно в академията на бившия световен номер 1. Испанецът има практиката да кани други големи тенисисти за подготовка преди турнирите в САЩ.
През миналата година в края на юли негов гост в Манакор беше лидерът в световната ранглиста Анди Мъри, пише btvnovinite.bg.
Освен че потренира с именития си колега, най-добрият български тенисист беше и причината за вълнението на няколко дечица от тенис академията на Надал. Димитров се видя с тях на излизане от асансьора, а любопитната среща беше заснета.
Следващият турнир за Григор Димитров е във Вашингтон от 31 юли. За Надал пък предстои още малко подготовка преди участието му в Мастърса в Монреал от 7 август.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Мъри Стоилов отказал на Фенербахче
Дата: 22/06, 23:43
Трима убити при стрелба в Монреал
Дата: 22/06, 23:37
Стоичков за Меси: Всички спорове са излишни
Дата: 22/06, 23:27
МОСВ: Язовирите в страната са запълнени на над 80% от обема си
Дата: 22/06, 23:09
От ФИФА за Меси: Историята е написана
Дата: 22/06, 23:02