Григор Димитров и Рафаел Надал тренираха заедно в академията на бившия световен номер 1. Испанецът има практиката да кани други големи тенисисти за подготовка преди турнирите в САЩ. През миналата година в края на юли негов гост в Манакор беше лидерът в световната ранглиста Анди Мъри.
Освен че потренира с именития си колега, най-добрият български тенисист беше и причината за вълнението на няколко дечица от тенис академията на Надал. Димитров се видя с тях на излизане от асансьора, а любопитната среща беше заснета.
Следващият турнир за Григор Димитров е във Вашингтон от 31 юли. За Надал пък предстои още малко подготовка преди участието му в Мастърса в Монреал от 7 август, допълва Бтв.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Милиони за пътна безопасност стоят по сметки, а катастрофите у нас растат
Дата: 22/06, 20:43
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 22/06, 20:40
Трима души са блъснали млад мъж от Лъвов мост
Дата: 22/06, 20:09
Черно море с първа тренировка в Трявна
Дата: 22/06, 20:02