Шефът на Пентагона: Готови сме да атакуваме Северна Корея!


11/08/2017, 07:45

Кадър: NBC News

Министърът на отбраната на САЩ Джим Матис обяви, че са готови да атакуват Северна Корея. Това съобщи NBC News.

Според шефа на Пентагона неговия пост му позволява да взема подобни решения. Въпреки това Матис заяви, че на първо място в САЩ работят по дипломатическо разрешяване на ситуацията, тъй като една война ще има катастрофални последици, пише Life.ru.

По-рано президентът на САЩ Доналд Тръмп предупреди ръководителя на КНДР Ким Чен-Ун за реалните последствия в случай на нападение срещу американска военна база на остров Гуам.

Превод: Петел

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Малката Кърстин от първия епизод на „Бригада нов дом“ е в тежко състояние след катастрофа на АМ "Тракия"
Дата: 10/08, 20:13

Черна гора тръгна с победа на Европейското във Варна
Дата: 10/08, 20:09

Мъж преби жестоко 81-годишна жена Тервел и открадна телефона ѝ
Дата: 10/08, 20:04

Кметът на Кричим пред сестрата на Георги Кузев: Поемаме разноските за погребението му
Дата: 10/08, 19:59

Цончо Ганев за Аштън Кътчер: Клетник
Дата: 10/08, 19:57

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия